Про нас

Карпати - це незабутній відпочинок в будь-який час року. Тільки в Карпатах Ви зможете на повні груди вдихнути гірське повітря, спробувати екологічно чисті ягоди, гриби і звичайно ж карпатський мед! Карпати взимку - це засніжений ліс, гірські лижі, санки, чудовий сімейний відпочинок, відпочинок з дітьми. Карпати влітку - це походи в ліс, сходження на гірські вершини, збір ягід і грибів, пікніки на природі, велотуризм, рафтинг, а головне можливість злитися з Природою і відпочити від міської суєти! Буковель - один з найбільших в Україні гірськолижних курортів, розташований в селі Поляниця. Село починається в 4 км від головної траси Львів - Івано-Франківськ - Рахів-Ужгород (А-265).

Поруч знаходяться дві високі гори Синяк (1665 м) і Хом'як (1542 м), з'єднані між собою полониною, які в силу своєї доступності дуже привабливі для сходжень широкому колу любителів активного відпочинку.

Завдяки вигідному розташуванню і сприятливим природним умовам сніг тут випадає рано і у великій кількості. У поєднанні з раціональною та ефективної роботи з підготовки трас (ратраки, системи штучного засніження схилів) снігове покриття тут чудове і зберігається з грудня по кінець квітня. На території курорту діє 14 бугельних, двох-і чотирьох-крісельні підйомників та мультиліфтів. Загальна довжина трас 50 000 м. До послуг відпочиваючих пункти прокату гірськолижного спорядження (гірські лижі, бігові лижі, сноуборди), лижна школа, дитяча лижна школа.

Відпочинок на гірськолижному курорті «Буковель» буде корисний для людей будь-якого віку. Клімат Українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода, пейзажі, що радують око в будь-який час року позитивно впливають на всі системи організму.

Якщо Ви хочете відпочивати в Карпатах, але відчувати себе як вдома, то Ви зробили правильний вибір. Гостинно распахнуться двері «Шале МарСо» для тих, хто воліє комфортний сімейний відпочинок. Ми завжди раді нашим клієнтам, які цінують тепло, затишок, домашню кухню і привітне ставлення господарів і персоналу.

Шале «МарСо» (Марія, Софія - імена наших дочок) -2008 року забудови, 15 комфортабельних номерів загальною площею 330,00 кв. м житлової площі, з них 2 сімейних (двокімнатні) номери, в кожному номері санвузол (5 кв. м), дерев'яні меблі, супутникове телебачення, балкон в кожному номері. У Вашому розпорядженні кафе на 45 осіб, місця для паркування 20 авто.

Тепло, комфорт, затишок Вам гарантовані!