Розваги

drskip

Карпати взимку - це, перш за все катання на лижах, ковзанах і санках. Гірськолижний курорт «Буковель» пропонує для цього різноманіття трас, сучасні підйомники, чудовий каток під відкритим небом.

Ми допоможемо Вам організувати Ваш відпочинок за Вашим бажанням і уподобанням.

Влітку ми зможемо замовити для Вас через туристичне агентство наступні пішохідні тури та екскурсії:

  • Турпохід на гору Хом'як (1542 м), протяжність маршруту 8 км, з них 900 м - підйом стежкою типу серпантин вгору. Постамент Святої Богородиці, Женецький водоспад. Тривалість екскурсії 7-8 годин.
  • Турпохід на гору Говерла (2061 м). Тривалість маршруту 8 км, вертикальний підйом 800 м. Тривалість сходження - 3 години, спуск - 2 години. При собі необхідно мати теплий одяг, головний убір, зручне взуття. Тривалість екскурсії 11 -12 годин.
  • А також турпоходи до озера Несамовитого, на г.Піп Іван, м. Синячку, г. Кукул, м. Кострича, г. Маковиця та ін.
  • Пішохідна екскурсія «Яремча-Перлина Карпат»
  • Автобусні екскурсії «Коломия та її музеї», «Закарпатська Гуцульщина», «В край народних умільців», «Замки Галичини» та інші.

drskipДля багатьох цікаво відвідати сувенірний ринок на Яблуницькому перевалі, помилуватися виробами народних умільців, придбати на пам'ять собі, а також для родичів і друзів. На території Буковеля і також в с. Поляниця можна відвідати ресторани та колиби, де Ви зможете оцінити достоїнства місцевої кухні. І найголовніше, найдорожче і безцінне, що є в будь-який час року в Карпатах - це свіжий цілюще повітря і душевну рівновагу!

Якщо в наведеному вище списку ми щось не згадали, то ми із задоволенням вислухаємо Ваші побажання і постараємося їх виконати!

О нас

Усадьба «Шале Марсо»

Шале «МарСо» (МАРия, СОФия - имена наших дочерей) - 2008 года постройки, 15 комфортабельных номеров общей площадью 330,00 кв. м жилой площади, из них 2 семейных (двухкомнатных) номера, в каждом номере санузел (5 кв. м), деревянная мебель, спутниковое телевидение, балкон в каждом номере. В Вашем распоряжении общая столовая на 45 человек, места для парковки 20 авто.

Отдых на горнолыжном курорте «Буковель» будет полезен для людей любого возраста. Климат Украинских Карпат, чистый воздух, родниковая вода, пейзажи, радующие глаз в любое время года положительно влияют на все системы организма.

Если Вы хотите отдыхать в Карпатах, но чувствовать себя как дома, то Вы сделали правильный выбор. Гостеприимно распахнуться двери «Шале МарСо» для тех, кто предпочитает комфортный семейный отдых. Мы всегда рады нашим клиентам, которые ценят тепло, уют, домашнюю кухню и приветливое отношение хозяев и персонала.